با ما طعم کیفیت و سلامت را تجربه کنید

معرفی کافه نان فرا

مجموعه «فرا» در ابتدای روزهای حیات خود، از یک آشپزخانه ساده در یکی از خانه های تهران فعالیت خود را آغاز کرد. آنجا که کسی (مهناز قاسمی)، بعد از سال ها در کنار هم چیدن طعم ها، تصمیم گرفته بود، بهترین و سالم ترین آنها را با دیگران به اشتراک بگذارد. بنابراین لازم بود شیرینی، نان و همه خوراکی هایی از این دست، در کنار تازگی و طعم خوشی که برای مخاطب داشتند، به سلامت آنها نیز اهمیت بدهند.

بعدها این آشپزخانه کوچک به «کافه نان، شیرینی و دسر فرا» در شهرستان گیلاوند تبدیل شد و طولی نکشید که به دلیل استقبال مخاطبان، کارگاه فرا نیز وسعت بیشتری پیدا کرد. در کنار همه این پیشرفت ها، زنان نقش اصلی بازی در دنیای فرا را دارند و ایستادن بر قله کیفیت و سلامت هدف اصلی این مجموعه است.

«من یاد گرفته ام که خاطره، طعم های به جا مانده در لحظه است. طعم اعتماد، طعم دلخوشی و مزه شیرین حضور؛ این ها را خیلی دورتر از این پدرم، دکتر قاسمی تبریزی، با تاسیس اولین کارخانه اسانس و رنگ خوراکی در ایران و کار پیرامون مزه ها در من نهاده اند که حالا بعد از گذشت این همه سال، انگار که تداوم مسئولیتی باشد و خوشحال به انجامش هستم. تنها بوی آرد و شکر و گندم نیست که زیر پوستم زنده می شود، بلکه تصویر لبخند رضایت است بر قلب لحظه که حضور را معنی می دهد. اعتماد به این شیرینی و تجربه زندگی کردنش را با تمام وجود قسمت می کنم…».